امروز: دوشنبه 5 فروردین 1398
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی
????? ????????? ???????????

?????? ????

- ?????? ????<???? ???? ?????? - ???? ???? ???? ??????????? ??????? ???? ????? 2016 - ??? ????? ????? 2016?? ????? ?????????? ???? ?????? - ???? ???? ??????????? ???? - ?????? ???? ???????? ???? ?????? - ???? ???? ??????????? ???? ???????? - ????? ???? ????????

تحقیق چگونه تحمل و احترام به افکار دیگران و اخلاق و ادب را تمرین کنیم

تحقیق چگونه تحمل و احترام به افکار دیگران و اخلاق و ادب را تمرین کنیم دسته: مقاله و تحقیق
بازدید: 333 بار
فرمت فایل: doc
حجم فایل: 17 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 10

تحقیق چگونه تحمل و احترام به افکار دیگران و اخلاق و ادب را تمرین کنیم

قیمت فایل فقط 5,000 تومان

خرید

قسمتی از متن :

اخلاق خوب یکی از عوامل موفقیت است. انسان های خشن و بد اخلاق تنها و بدون دوست می مانند. پیامبر اسلام، حضرت محمد صلی الله علیه و آله هدف از بعثت و رسالتش را تکمیل اخلاق و ارزش های انسانی می داند. اگر انتظار داریم که دیگران با ما با احترام رفتار کنند، اولین قدم این است که با دیگران با احترام رفتار کنیم.

احترام یکی از مهمترین ویژگی‌ها و خصوصیات اخلاقی است اما با اینحال تعریف آن دشوار است. می‌توان آن را خیلی ساده اینطور تعریف کرد: درک این واقعیت که فردی دارای ارزش است. مهم نیست که آن فرد ثروتمند باشد یا فقیر، توانا باشد یا ناتوان، همه قابل احترام هستند.

همه در افکار، دیدگاه ها و نظرات خود با دیگران متفاوت هستند و هیچ کس مثل دیگری نیست. هرچه قدر هم که به صحّت گفته خود اطمینان داریم، قبل از اینکه حرفی بزنیم، خوب فکر کنیم. اگر احساس می کنیم هیچ نقطه مشترکی از نظر فکری با نفر مقابل خود نداریم، بازهم در نهایت ادب و متانت تعامل کنیم.

تمرین اخلاق و ادب

برخی از نکات اخلاقی که باید در مدرسه رعایت کرد:

...فهرست مطالب :

مقدمه

احترام

تحمل افکار دیگران

احترام به افکار دیگران

انتقاد و سرزنش

تحمیل افکار

گوش دادن

از خودمان مطمئن شویم

قول و وعده

مشاجره

تمرین اخلاق و ادب در مدرسه

پرورش اخلاقی دانش آموزان

تقویت ارزشهای اخلاقی در دانش آموزان

منابع

قیمت فایل فقط 5,000 تومان

خرید

برچسب ها : تحقیق چگونه تحمل و احترام به افکار دیگران و اخلاق و ادب را تمرین کنیم , احترام به افکار دیگران , مقاله احترام به افکار دیگران , تحقیق احترام به افکار دیگران , تحمل افکار دیگران , مقاله تحمل افکار دیگران , تحقیق تحمل افکار دیگران , تمرین اخلاق و ادب , مقاله تمرین اخلاق و ادب , تحقیق تمرین اخلاق و ادب , تمرین اخلاق و ادب در مدرسه , مقاله تمرین اخلاق و ادب در مدرسه , تحقیق تمرین اخلاق و ادب در مدرسه

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر